Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZÁPADNÍ ČECHY

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Hledáme zkušeného obchodníka s praxí ve strojírenství.

Nabízíme komplexní řešení forem od konstrukčního návrhu. Dodáváme kompletní nástroje sestavené z certifikovaných normalizovaných dílů.

Co Vás čeká?
  • Budete mít na starosti formulaci obchodní a marketingové strategie pro svěřený region (západní Čechy).
  • Vaše odpovědností bude správa obchodních agend.
  • Budete vypracovávat návrhy řešení pro zákazníky a spolupracovat na tvorbě nabídek.
  • Samozřejmostí pro vás bude detailní mapování situace na trhu.
  • Svůj pracovní den si tvoříte sami.
  • Vystačíte si pouze s českým jazykem.

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ve strojírenství.
  • Vedení obchodních jednání bude pro vás hračka.
  • Máte alespoň 2 roky praxe v oboru a přehled v nástrojářině.
  • Vaše schopnosti zahrnují samostatnost, pečlivost, angažovanost a dobrou organizaci času.
  • Máte vynikající komunikační dovednosti.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Fix + nadstandardní bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • K dispozici referentka pro administrativní úkony
  • Příspěvek na dovolenou
  • Vánoční prémie
  • Jazykové kurzy
  • Firemní vůz i pro soukromé účely